Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Kino Meduza

  zaprasza na:

  Spirited Away: W krainie bogów

  07

  czerwca

  2024

  PIĄTEK

  ul. Oleska 45 Opole 45-222
  693 365 542
  Wstęp od 12 lat
  Kino Meduza
  Ceny biletów

  wstęp:

  Normalny - 17,00 PLN, Ulgowy 15,00 PLN

  Start imprezy

  start imprezy:

  20:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Spirited Away: W krainie bogów
  reż. Hayao Miyazaki / Japonia 2001 / 125 min.

  Pokazy w dniach:
  07 - 13.06.2024 r. | 20:00
  SALA ORION

  Nagrodzony Oscarem dla Najlepszego Filmu Animowanego i Złotym Niedźwiedziem festiwalu w Berlinie, "Spirited Away: W krainie bogów" to arcydzieło światowego kina stworzone przez jednego z najbardziej cenionych twórców animacji, Hayao Miyazakiego. Niezwykle szybko film zyskał status dzieła kultowego, skutecznie popularyzując anime na całym świecie.

  "Spirited Away: W krainie bogów" zabierze Cię w podróż wykraczającą poza granice Twojej wyobraźni. W trakcie przeprowadzki do nowego domu, dziesięcioletnia Chihiro wraz z rodzicami przypadkowo trafia do tajemniczego, opuszczonego miasteczka. Ku swojemu przerażeniu, dziewczynka odkrywa, że to kraina zamieszkana przez bóstwa i duchy, a jej rodzicie zostali przemienieni... w świnie! To kara za spożycie pokarmu przeznaczonego dla bogów. Aby ocalić rodziców, Chihiro będzie musiała rozpocząć pracę u potężnej wiedźmy Jubaby. Czy dziewczynce uda się zdjąć klątwę i wrócić do świata ludzi?

  Stanowiący triumf wyobraźni Miyazakiego, "Spirited Away: W krainie bogów" to przejmująca i mądra opowieść o stawianiu czoła własnym lękom i niepewnościom. W świecie pełnym duchów i bogów Chihiro odnajduje swoje miejsce, odkrywając, że najważniejsze jest być sobą i wierzyć we własne możliwości.

  Film z polskim napisami dla widzów od 12. roku życia.

  KUP BILET>>