Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Opole

  zaprasza na:

  Parkrun na Bolko

  19

  sierpnia

  2023

  SOBOTA

  Opole
  Opole
  Ceny biletów

  wstęp:

  wstęp wolny

  Start imprezy

  start imprezy:

  09:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Serdecznie zapraszamy na kolejny parkrun na Bolko!

  Czym jest parkrun Opole?
  To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

  Kiedy organizowany jest parkrun?
  W każdą sobotę o 9:00 przez cały rok.

  Gdzie odbywają się spotkania parkrun?
  Miejsce organizacji spotkania to Alejki asfaltowe wokół Wyspy Bolko. Więcej informacji nt. trasy znajdziesz w sekcji trasa.

  Ile kosztuje udział w parkrun?
  Nic - udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy przynieść ze sobą nadany w ramach rejestracji Indywidualny Kod Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj - BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

  Jak szybko muszę pokonać trasę?
  Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.

  Sprawdź szczegóły