• 0
0
 
Rozrywka
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.

Cina Club

Opole ul. Katowicka 55

  • telefon: 77 4022102
  • rezerwacje: 77 4022102
Klub Cina powstał w grudniu 2004 i pomimo krótkiego okresu działalnościzyskał sympatię wielu klientów, a w szczególności braci studenckiej.Klub jest czynny od wtorku do soboty w godzinach od 20 do ostatniego klienta.Dużym zainteresowaniem cieszą się środowe Imprezy Studenckie oraz czwartkowe UNIkatowe Party.
Piątki w klubie charaktryzują się się muzyką RnB,HIP-HOP oraz Funky.Sobotnie Cina Party organizowane jest w klimatach muzyki dance.Oprócz cotygodniowych imprez, organizowane są także imprezy cykliczne
typu Rock`n`Roll Party czy też Latino Party.Klub jest podzielony na trzy sale.

Na osoby spragnione tańca czeka parkiet, a dla bardziej odważnych podesty.

W kolejnych dwóch salach umieszczono wygodne kanapy. Loże pomieszczą ok. 10 osób więc nie ma najmniejszego problemu żeby przyjść z większą ilością znajomych.W Cinie znajdują się 2 bogato zaopatrzne bary, o klientów dbają wyszkoleni barmani, którzy z uśmiechem podadzą zarówno zimne piwo jak i wyszukanego drinka.O bezpieczeństwo klubowiczów dbają pracownicy profesjonalnej agencji ochrony.Wystrój klubu nawiązuje do jego nazwy. Wzdłuż schodów wejściowych umieszczono zdjęcia, których inspiracją był legendarny "Ojciec Chrzestny".
Czerwony materiał zawieszony pod sufitem potęguje wrażenie siedzenia w eksluzywnej sali kinowej.

styl

muzyki

DANCE, HOUSE, R'n'B

godziny

otwarcia

Brak informacji.

próg

wiekowy

Brak informacji.

telefoniczna

rezerwacja

77 4022102