Rozrywka
  Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.

  Cina Club

  Opole ul. Katowicka 55

  • telefon: 77 4022102
  • rezerwacje: 77 4022102
  Klub Cina powstał w grudniu 2004 i pomimo krótkiego okresu działalności  zyskał sympatię wielu klientów, a w szczególności braci studenckiej.  Klub jest czynny od wtorku do soboty w godzinach od 20 do ostatniego klienta.  Dużym zainteresowaniem cieszą się środowe Imprezy Studenckie oraz czwartkowe UNIkatowe Party.
  Piątki w klubie charaktryzują się się muzyką RnB,HIP-HOP oraz Funky.Sobotnie Cina Party organizowane jest w klimatach muzyki dance.  Oprócz cotygodniowych imprez, organizowane są także imprezy cykliczne
  typu Rock`n`Roll Party czy też Latino Party.  Klub jest podzielony na trzy sale.

  Na osoby spragnione tańca czeka parkiet, a dla bardziej odważnych podesty.

  W kolejnych dwóch salach umieszczono wygodne kanapy. Loże pomieszczą ok. 10 osób więc nie ma najmniejszego problemu żeby przyjść z większą ilością znajomych.  W Cinie znajdują się 2 bogato zaopatrzne bary, o klientów dbają wyszkoleni barmani, którzy z uśmiechem podadzą zarówno zimne piwo jak i wyszukanego drinka.  O bezpieczeństwo klubowiczów dbają pracownicy profesjonalnej agencji ochrony.  Wystrój klubu nawiązuje do jego nazwy. Wzdłuż schodów wejściowych umieszczono zdjęcia, których inspiracją był legendarny "Ojciec Chrzestny".
  Czerwony materiał zawieszony pod sufitem potęguje wrażenie siedzenia w eksluzywnej sali kinowej.

  styl

  muzyki

  DANCE, HOUSE, R'n'B

  godziny

  otwarcia

  Brak informacji.

  próg

  wiekowy

  Brak informacji.

  telefoniczna

  rezerwacja

  77 4022102