• 0
0
 
Rozrywka
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.

Hala Widowiskowo - Sportowa Stegu Arena

ul. Oleska 70 Opole

  • telefon: 77 455 61 06
  • email: okraglak@mosir.opole.pl
Opolanie mają do dyspozycji zmodernizowaną, ultranowoczesną Halę Widowiskowo-Sportową, gdzie są rozgrywane mecze drużyn sportowych, organizowane koncerty, gdzie mieszkańcy mogą przeżywać niezapomniane emocje sportowe, artystyczne i nie tylko.

Miejsce do przeprowadzanie transmisji telewizyjnych, strefa ViP, doskonała akustyka, nowoczesne wnętrze i cube zawieszony pod samą kopułą to tylko nieliczne z zalet "Okrąglaka"

Oprócz doskonałej infrastruktury sportowej dla wygody odwiedzających i korzystających z hali przygotowaliśmy również miejsce odnowy biologicznej i punkt gastronomiczny. Będzie to uzupełnienie funkcjonalności obiektu. Dodatkowo wokół "Okrąglaka" powstał parking na 253 miejsca dla samochodów osobowych.

Natomiast w przyszłości na terenie obok HWS Arena powstanie Park Sportu, gdzie będzie dostępnych kilka boisk zewnętrznych do różnego rodzaju aktywności fizycznych, a także hala rozgrzewkowa. To wszystko już niedługo.

Dostępne boiska: 8 boisk do badmintona, 3 korty tenisowe, 3 boiska do piłki siatkowej, boisko do piłki ręcznej, boisko do mini piłki nożnej
zaplecze hali: 4 szatnie z toaletami i natryskami, 4 pokoje sędziowskie, sauna, zaplecze sanitarne, dostosowane do organizacji imprez masowych

Hala Widowiskowo - Sportowa Stegu Arena

styl

muzyki

Brak informacji.

godziny

otwarcia

Brak informacji.

próg

wiekowy

Brak informacji.

telefoniczna

rezerwacja

Brak informacji.
BRAK ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ IMPREZ DLA TEGO LOKALU.