Rozrywka
  Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.

  Hala Widowiskowo - Sportowa Stegu Arena

  ul. Oleska 70 Opole

  • telefon: 77 455 61 06
  • email: okraglak@mosir.opole.pl
  Opolanie mają do dyspozycji zmodernizowaną, ultranowoczesną Halę Widowiskowo-Sportową, gdzie są rozgrywane mecze drużyn sportowych, organizowane koncerty, gdzie mieszkańcy mogą przeżywać niezapomniane emocje sportowe, artystyczne i nie tylko.

  Miejsce do przeprowadzanie transmisji telewizyjnych, strefa ViP, doskonała akustyka, nowoczesne wnętrze i cube zawieszony pod samą kopułą to tylko nieliczne z zalet "Okrąglaka"

  Oprócz doskonałej infrastruktury sportowej dla wygody odwiedzających i korzystających z hali przygotowaliśmy również miejsce odnowy biologicznej i punkt gastronomiczny. Będzie to uzupełnienie funkcjonalności obiektu. Dodatkowo wokół "Okrąglaka" powstał parking na 253 miejsca dla samochodów osobowych.

  Natomiast w przyszłości na terenie obok HWS Arena powstanie Park Sportu, gdzie będzie dostępnych kilka boisk zewnętrznych do różnego rodzaju aktywności fizycznych, a także hala rozgrzewkowa. To wszystko już niedługo.

  Dostępne boiska: 8 boisk do badmintona, 3 korty tenisowe, 3 boiska do piłki siatkowej, boisko do piłki ręcznej, boisko do mini piłki nożnej
  zaplecze hali: 4 szatnie z toaletami i natryskami, 4 pokoje sędziowskie, sauna, zaplecze sanitarne, dostosowane do organizacji imprez masowych

  Hala Widowiskowo - Sportowa Stegu Arena

  styl

  muzyki

  Brak informacji.

  godziny

  otwarcia

  Brak informacji.

  próg

  wiekowy

  Brak informacji.

  telefoniczna

  rezerwacja

  Brak informacji.
  BRAK ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ IMPREZ DLA TEGO LOKALU.