• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2044
  • Dodano: 2023-06-21 / 08:30
  • Komentarzy: 0

  Władysław Kozakiewicz - Nie widzę Rosjan na Igrzyskach w Paryżu.

  (Fot. Dżacheć)

  Minister Sportu Kamil Bortniczuk przyznał, że jeśli organizacja IE 2023 wypadnie dobrze, to Polska będzie się starała o organizację igrzysk olimpijskich. Myślę, że nie powinniśmy mieć w tym zakresie kompleksów - mówi szef resortu sportu Kamil Bortniczuk. Jeżeli jesteśmy dumnym krajem i chcemy zrobić coś o czym będzie mówił cały świat zróbmy Igrzyska Olimpijskie - dodaje Władysław Kozakiewicz. Wiemy że organizacja takiego przedsięwzięcia byłaby droga, ale myślę że warto o tym pomyśleć - zauważa Władysław Kozakiewicz.

  Trwa dyskusja nad udziałem Rosjan i Białorusinów w igrzyskach olimpijskich Paryż 2024. Koalicja państw, w tym Polski, nie wyklucza bojkotu imprezy. To jest bardzo trudny temat, ale uważam że Rosjanie i Białorusini nie powinni wystąpić na igrzyskach - mówi Władysław Kozakiewicz. Jednak jeżeli Polski Komitet Olimpijski zdecydowałby się zbojkotować igrzyska w 2024 roku to ja osobiście pojechałbym walczyć o medale pod flagą neutralną - podsumowuje Władysław Kozakiewicz.

  Dziś w Drugiej Kawie o organizacji Igrzysk w Polsce oraz o bojkocie Olimpiady w Paryżu będziemy rozmawiać z Władysławem Kozakiewiczem złotym medalistą olimpijskim w skoku o tyczce z Moskwy z roku 1980.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Czwartek, 6 czerwca
  Poniedziałek, 3 czerwca
  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia