• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1715
  • Dodano: 2023-10-10 / 16:29
  • Komentarzy: 0

  Maciej Bluj - Łączy nas Odra

  (Fot. Dżacheć)

  Ruch łączący samorządowców, przedsiębiorców i wszystkich obywateli Polski, którzy chcą "normalnej" Polski, wystartuje w wyborach parlamentarnych jako Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy.

  Z okręgu 21 kandydatem Bezpartyjnych Samorządowców będzie Maciej Bluj polityk na co dzień związany z Wrocławiem, ale swoje doświadczenia zdobyte we wrocławskim magistracie chce przekuć na działanie w województwie opolskim.

  - Uważam, że Opole może być dla wrocławian ciekawym miejscem do zamieszkania wystarczy zadbać o odpowiednią komunikację - zaznacza Maciej Bluj. -Ja się wywodzę z samorządu i kieruję się taką myślą że sprawy lokalne powinny pochodzić od ludzi z tego miejsca - mówi Maciej Bluj kandydat na posła z Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy.

  Bezpartyjni Samorządowcy chcę kontynuować misję, którą rozpoczęliśmy w 2014 roku. Mają wiele pomysłów na poprawę edukacji, służby czy zdrowia. Uważają, że Polacy nie muszą być skazani na ciągłą kłótnię dwóch partii politycznych. Jednym z postulatów, który ma przekonać wyborców jest walka z depopulacją. My mamy w województwie opolskim do czynienia z depopulacją, co oznacza że miasto region przestaje być atrakcyjny dla samych mieszkańców - zauważa Maciej Bluj. Mieszkańcy wyjeżdżają z Opola bo szukają miejsca, w którym jest coś ciekawego do zrobienia - mówi Maciej Bluj.

  Dziś w programie Druga Kawa goście będzie Maciej Bluj kandydat na posła z Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września
  Poniedziałek, 9 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia