• Wyświetleń: 2957
  • Dodano: 2023-10-06 / 11:45
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  dr Piotr Woźniak - Wybory do senatu wygra kandydat Paktu senackiego

  (Fot. Dżacheć)

  Opozycja parlamentarna w wielu regionach Polski łączy siły, aby wygrać wybory i pokonać przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. W okręgu 52 walczyć o zwycięstwo w okręgu senackim będzie trzech polityków. Z kandydatem PiS-u będzie rywalizować przedstawiciel Mniejszości Niemieckiej oraz kandydat Paktu Senackiego dr Piotr Woźniak.

  W wyniku badań wewnętrznych, które zostały przeprowadzone między innymi w oparciu tego co wydarzyło się w 2019 roku okazało się, że moja kandydatura będzie korzystna dla regionu - zauważa Piotr Woźniak. Intuicja podpowiada mi że przedstawiciel Mniejszości Niemieckiej Henryk Lakwa weźmie głosy elektoratu wiejskiego tym samym odbierając poparcie kandydatowi z PiSu - zauważa Piotr Woźniak.

  Poparcie dla kandydatury Piotra Woźniak w wyborach 15 października wyraziła m.in. dotychczasowa senatorka Koalicji Obywatelskiej Danuta Jazłowiecka oraz prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski. To nie jest takie oczywiste w tegorocznych wyborach, że kandydaci z Paktu senackiego mają takie duże wsparcie polityków - mówi dr Piotr Woźniak. Znamy się z prezydentem miasta Opola od lat i chcemy razem promować kandydaturę opozycji demokratycznej - dodaje dr Piotr Woźniak.

  Gościem Drugiej Kawy był dr Piotr Woźniak kandydat Paktu senackiego w wyborach do senatu z okręgu nr 52.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Czwartek, 6 czerwca
  Poniedziałek, 3 czerwca
  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia