• Wyświetleń: 1949
  • Dodano: 2023-10-04 / 10:30
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Rafał Bartek - My jesteśmy otwarci na dialog

  (Fot. Dżacheć)

  Mniejszość Niemiecka idzie do wyborów parlamentarnych z hasłem "Opolskie. Region dialogu." To hasło jest wpisane w program wyborczy, który mówi m.in. o wzmocnieniu praw mniejszości narodowych i etnicznych. Jednak ze strony niektórych prawicowych polityków działacze Mniejszości Niemieckiej realizują politykę Niemiec. My jesteśmy otwarci do dyskursu dotyczącego wzajemnych relacji, ale do tego dyskursu trzeba dwóch stron i trzeba po partnersku siedzieć przy tym stole - mówi Rafał Bartek lider Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim.

  Kandydaci Mniejszości Niemieckiej realizują swoją kampanię organizując spotkania w wielu małych miejscowościach, sołectwach województwa opolskiego. Podczas spotkania z wyborcami działacze przekonują do siebie niezdecydowanych mieszkańców województwa opolskiego. Mamy bardzo zróżnicowaną wiekowo listę, ale wyróżnia nas również parytet ponieważ na naszych listach jest 12 mężczyzn i 12 kobiet i jestem przekonany że jest to mocna strona naszej listy - mówi Rafał Bartek kandydat na posła z list Mniejszości Niemieckiej.

  Dziś w Drugiej Kawie będziemy rozmawiać z Rafałem Bartkiem przedstawicielem Mniejszości Niemieckiej, kandydatem na posła z listy Mniejszości w województwie opolskim.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Piątek, 29 września
  Poniedziałek, 9 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia