• Wyświetleń: 2425
  • Dodano: 2023-10-02 / 13:48
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Janusz Żyłka - Chcemy wrócić do wartości demokratycznych

  (Fot. Dżacheć)

  Marsz miliona serc przyciągnął do Warszawy setki tysięcy zwolenników Koalicji Obywatelskiej. Marsz Miliona Serc rozpoczął się w niedzielę 1 października w samo południe w centrum Warszawy. W trakcie wydarzenia głos zabierali liderzy demokratycznej opozycji, w tym przewodniczący Platformy Obywatelskiej i pomysłodawca marszu Donald Tusk. Byłem sercem z ludźmi, którzy maszerowali ulicami Warszawy ponieważ w tym czasie obchodziliśmy w Strzelcach Opolskich Powiatowe Święto Chleba - mówi Janusz Żyłka kandydat na posła z list Koalicji Obywatelskiej. Nie wyobrażałem sobie, aby nie być obecnym w stolicy mojego powiatu czyli w Strzelcach Opolskich - dodaje Janusz Żyłka.

  Strzelce Opolskie od długiego czasu czekają na swojego przedstawiciela w polskim parlamencie. Każde z ugrupowań walczy o każdy głos, aby wprowadzić jak najwięcej przedstawicieli ze swojego regionu. W kontekście tych wyborów ważne jest to, abyśmy zrobili krok wstecz i wrócili do zasad demokratycznych - zauważa Janusz Żyłka. Oceniam sytuację jako bardzo niepokojącą, a kontynuacja drogi którą kroczy partia rządząca prowadzi donikąd - zaznacza Janusz Żyłka.

  Dziś w Drugiej Kawie rozmawialiśmy z Januszem Żyłką kandydatem na posła z listy nr 6 o istotnych kwestiach, które należy po wyborach 15 października zrobić dla m.in. powiatu strzeleckiego.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września
  Poniedziałek, 9 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia