• Wyświetleń: 2861
  • Dodano: 2023-10-11 / 13:45
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Witold Zembaczyński - Nie oczekujemy tak wiele, chcemy żyć normalnie

  (Fot. Dżacheć)

  Najważniejszy test dla parlamentarzystów będzie mieć miejsce 15 października, kiedy wyborcy ocenią ich dotychczasową pracę w sejmie. Witold Zembaczyński poseł VIII kadencji będzie oceniany za swoją dotychczasową pracę, ale również za to co zamierza zrobić m.in. dla regionu.

  Pierwszą rzecz, którą trzeba zmienić to reputacja Opola, która jest zniszczona przez innych posłów prawicy pochodzących z Opolszczyzny - mówi Witold Zembaczyński - kandydat na posła z list Koalicji Obywatelskiej.
  Tego czego ja oczekuje dla Opolszczyzny to zakończenie wojny między naszymi dwoma kulturami i zaprzestanie ataków na mniejszość niemiecką - dodaje Witold Zembaczyński.

  Poseł Zembaczyński od kilku tygodni informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych m.in. swoich wyborców o aferach, które mają miejsce jednostkach województwa opolskiego. Efekty moich kontroli poselskich przynoszą ewidentne korzyści, a ja chcę Opole bez afer które przez całą kadencję pokazywałem - zauważa Witold Zembaczyński. Chcę Opolszczyzny, aby ludzie którzy mają wykształcenie nie musieli emigrować, a mogli znaleźć pracę tutaj - podsumowuje Witold Zembaczyński.

  Dziś w programie Druga Kawa rozmawialiśmy z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Witoldem Zembaczyńskim.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Czwartek, 6 czerwca
  Poniedziałek, 3 czerwca
  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia