• Wyświetleń: 2506
  • Dodano: 2023-10-04 / 12:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Szymon Godyla - W wyborach chcę postawić na młodych

  (Fot. Dżacheć)

  Partie startujące w wyborach w kampanii chcą jednocześnie walczyć o głosy seniorów oraz młodszych wyborców. Postulaty jakie przygotowała Lewica to 1000 zł stypendium dla każdego studenta, Trzecia Droga chce zwiększyć m.in. nakłady na język angielski w szkołach Koalicja Obywatelska chce wspierać młodych w zakupie pierwszego mieszkania. Żeby coś dla młodych obiecać to młodzi muszą wejść do polityki zaznacza Szymon Godyla kandydat na posła z list Koalicji Obywatelskiej. Jeśli nadal będziemy głosować na osoby, które są od dawna to nie miejmy cienia wątpliwości że sprawy młodych będą zamiatane pod dywan - dodaje Szymon Godyla.

  Koalicja obywatelska w tych wyborach przygotowała również propozycje dla młodych przedsiębiorców. Wiele organizacji biznesowych przygotowało postulaty dla partii, które należy zrealizować aby działalność przedsiębiorców się opłacała. Dziedziną, która najmocniej wymaga naprawy i stanowi główną przeszkodę w biznesie, jest prawo: niestabilne, zagmatwane i zmieniające się jak w kalejdoskopie. My jako Koalicja obywatelska proponujemy, aby mikrofirmy zatrudniające do 10 osób w momencie choroby pracownika to ZUS wypłacał chorobowe od pierwszego dnia - informuje Szymon Godyla. Chcemy młodym ludziom pomóc w zakładaniu pierwszego biznesu - podsumowuje Szymon Godyla.

  Dziś w programie gościem Drugiej Kawy będzie Szymon Godyla 19 kandydat z list Koalicji Obywatelskiej.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.