• Wyświetleń: 4018
  • Dodano: 2023-10-16 / 10:58
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Łukasz Mozolewski - Działamy od 20 lat w edukacji

  (Fot. Dżacheć)

  Biznes, aby z powodzeniem funkcjonował musi stać na kilku nogach, które pozwolą sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem. ZYSK to centrum szkoleń czy korepetycji. Nasze centrum oferuje korepetycje z wielu przedmiotów, m.in. z matematyki, języka polskiego, fizyki oraz języka angielskiego. Zajęcia prowadzimy w taki sposób, aby jak najbardziej zachęcić dziecko do nauki oraz by szybko przyswoiło dany materiał - mówi Łukasz Mozolewski przedstawiciel centrum szkolenia ZYSK.

  Od kilku już lat z powodzeniem organizujemy półkolonie, kolonie, a także wyjazdy dzieci na "Zielone Szkoły". W nasze ofercie są także wyjazdy integracyjne dla pracowników placówek oświatowych, połączone ze szkoleniami. Stawiamy na wysoką jakość oferowanej przez nas usługi, dbamy o to, żeby każdy nasz Klient wrócił z organizowanego przez nas wyjazdu zadowolony - dodaje Łukasz Mozolewski.

  ZYSK to również Centrum Szkoleń, które organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży, ale również osób starszych W ZYSK Centrum Szkoleń przygotowaliśmy już nowe propozycje tematów szkoleń Rad Pedagogicznych w przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Skuteczne i ciekawe szkolenia z doświadczonymi praktykami z wieloletnim doświadczeniem w oświacie - dodaje Łukasz Mozolewski.

  Dziś w Drugiej Kawie rozmawialiśmy z Łukaszem Mozolewskim właścicielem ZYSK Centrum Szkoleń i Korepetycji.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września
  Poniedziałek, 9 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia