• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1847
  • Dodano: 2023-05-29 / 11:08
  • Komentarzy: 0

  Tomasz Wróbel - Nie był to nasz sezon

  (Fot. Dżacheć)

  Gwardia Opole sezon 2022/23 zakończyła na 10 pozycji odnotowując 17 porażek, 7 zwycięstw i dwa remisy. Dla kibiców i całego środowiska piłki ręcznej w Opolu to wynik poniżej oczekiwań. To był najsłabszy sezon od momentu, kiedy zacząłem zajmować się Gwardią - mówi Tomasz Wróbel dyrektor sportowy klubu Gwardia Opole. Przed sezonem nie myśleliśmy, że będziemy w dolnych rejonach tabeli - dodaje Tomasz Wróbel.

  Słabe wyniki Gwardzistów z Opola poskutkowały zwolnieniem po 9-letniej przygodzie trenera Rafała Kuptela. To z trenerem Kuptelem szczypiorniści z Opola świętowali największe sukcesy w tym awans do europejskich pucharów. Postanowienie, aby rozstać się z trenerem Kuptelem na trzy mecze przed końcem sezonu była trudne, ale z pewnością nie było pochopne - informuje Tomasz Wróbel. Mogę powiedzieć, że była to trudne chwile, ale udało się utrzymać i to jest najważniejsze - dodaje Tomasz Wróbel.

  Dziś w programie Druga Kawa podsumowaliśmy sezon drużyna Gwardia Opole z dyrektorem sportowym Tomaszem Wróblem.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia