• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2956
  • Dodano: 2023-05-19 / 12:56
  • Komentarzy: 0

  Karol Jurkiewicz - Potrzebujemy nowego impulsu w przyszłym sezonie

  (Fot. Dżacheć)

  Choć sezon futsalowy jeszcze trwa drużyna Dreman Futsal Opole Komprachcice zakończyła swoje zmagania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wiemy na pewno, że w przyszłym sezonie drużyny nie poprowadzi trener Jarosław Patałuch, który kończy swoją 3-letnią przygodę.Nie doszło do zwolnienia trenera, ponieważ Jarosław Patałuch wypełnił swój kontrakt i zdecydowaliśmy, że nie przedłużamy umowy - informuje Karol Jurkiewicz manager Dreman Futsal Opole Komprachcice. W końcowej fazie sezonu doszliśmy do wniosku, że klubowi potrzebny jest nowy impuls, nowe otwarcie i inne spojrzenie - dodaje Karol Jurkiewicz.

  Nowym szkoleniowcem został został nim Hiszpan Toni Corredera. Toni to wybitny fachowiec i mimo, iż jest stosunkowo młodym trenerem, to oprócz znakomitej myśli szkoleniowej i doświadczenia z ligi hiszpańskiej ma w swym dorobku również i sukcesy na naszym rodzimym podwórku - mówi Karol Jurkiewicz. Wiedzieliśmy, że na zapleczu ekstraklasy jest trener, który zbiera wyśmienite recenzje i to właśnie trenerowi z Hiszpanii powierzymy prowadzenie drużyny w tym sezonie - podsumowuje Karol Jurkiewicz.

  Dziś w Drugiej Kawie rozmawialiśmy o futsalowym sezonie klubu Dreman Opole Komprachcice z managerem zespołu Karolem Jurkiewiczem.


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Czwartek, 6 czerwca
  Poniedziałek, 3 czerwca
  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia