• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1817
  • Dodano: 2023-03-27 / 10:25
  • Komentarzy: 0

  Krzysztof Hetman - Rozmawiamy z Polską 2050 o wspólnym starcie w wyborach

  (Fot. Dżacheć)

  Ci z polityków, którzy nie chcą wspólnej listy i przekładają partyjny interes nad dobro polski dostaną baty od wyborców tak przekonywał podczas spotkania z wyborcami w Żywcu Donald Tusk. Wolę Donalda Tuska z 2007 roku, kiedy mówił że jeśli ktoś nie chce głosować na Platformę niech głosuje na Polskie Stronnictwo Ludowe - mówi Krzysztof Hetman wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Polskie Stronnictwo Ludowe jest teraz skoncentrowane na rozmowach politycznych z partią Szymona Hołowni co do wspólnego startu - dodaje Krzysztof Hetman.

  Polscy rolnicy alarmowali rząd, że zboże z Ukrainy, zamiast trafiać do Afryki, jest sprzedawane w Polsce. To obniżyło ceny w skupach na tyle, że Polacy nie mogą sprzedać swojego zboża. Podczas kampanii politycy z jednej i drugiej strony będą zabiegać o głosy rolników. Sytuacja ze ceną zboża spowodowała protesty, podczas których gospodarze wyraźnie wygłaszali swoje niezadowolenie.

  Rolnicy mają teraz większy problem niż to kogo poprzeć w wyborach - mówi Krzysztof Hetman. Jednego jestem pewien, że rolnicy, którzy utrzymują się z roli na pewno nie zagłosują na PIS, tego jestem pewien - dodaje Krzysztof Hetman.

  O problemach polskiej wsi rozmawialiśmy dziś w Drugiej Kawie z wiceprezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego Krzysztofem Hetmanen.  reklama

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia