• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1960
  • Dodano: 2022-11-28 / 13:45
  • Komentarzy: 0

  Paweł Nakonieczny - Nigdy na nikogo nie krzyczałem w pracy

  (Fot. Dżacheć)

  Za nami dwa wyjątkowe dni sprzedażowe - Black Friday i Cyber Monday. Po nich nadejdzie czas wyprzedaży świątecznych i noworocznych. Podnoszenie cen na kilka dni przed planowaną wyprzedażą to stwarzanie odpowiedniego tła do pozorowania kuszących obniżek. To nieuczciwy chwyt marketingowy, który ma przekonać konsumenta, że promocja jest bardziej atrakcyjna niż w rzeczywistości.

  Inspektorzy Inspekcji Handlowych kontrolują jednostki, w których dostrzegają przejawy manipulacji. Inspekcja handlowa w przypadku kiedy dochodzi do naruszenia interesów konsumenckich sygnalizuje takie zjawiska, które mogą prowadzić o większych kontroli - informuje Paweł Nakonieczny - Opolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej.

  Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Opolu był jednostką kontrolowaną przez posła Witolda Zembaczyńskiego, który sprawdzał czy w jednostce podległem Pawłowi Nakoniecznemu dochodziło do mobbingu. Mam doświadczenie w sprawie prowadzenia spotkań i wiem jak prowadzić dyskusję, nie krzyczałem na żadnego ze swoich pracowników - mówi Paweł Nakonieczny - Opolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej. Nigdy nie przyszedł do mnie żaden pracownik, który mógłby poczuć się dotknięty moim zachowaniem - dodaje Paweł Nakonieczny.

  O aferze mobbingowej, o Black Friday i Cyber Monday oraz o inspekcjach na składach węgla rozmawialiśmy dziś z Paweł Nakoniecznym Opolskim Wojewódzkim Inspektorem Inspekcji Handlowej.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.