• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 3712
  • Dodano: 2022-05-16 / 10:00
  • Komentarzy: 0

  Żaneta Rojek, Radosław Kucharz - Czekaliśmy na Piastonalia dwa lata

  (Fot. Dżacheć)

  Po dwóch latach studenci opolskich uczelni będą mogli wziąć udział w plenerowych koncertach w ramach Piastonaliów. Czekaliśmy na to bardzo długo, ale ogromnie cieszymy się, że będziemy mogli świętować ze studentami i będziemy mogli uczestniczyć w koncertach - mówi przewodnicząca Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego Żaneta Rojek.

  Tegoroczna Wiosna kulturalna studentów rozpocznie się 16 maja dniem klubowym na kampusie Uniwersytetu Opolskiego. W następnych dniach będzie można uczestniczyć w koncertach m.in. Jareckiego, Vito Bambino czy Guziora. W środę będzie mieć miejsce Żakinad, po której będzie wyścig Smoczych łodzi. Chcemy wrócić do tradycji, jaką jest wyścig pomiędzy Uniwersytetem a Politechniką. W tej rywalizacji chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę - podsumowuje Przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Opolskiej - Radosław Kucharz.

  O przygotowaniach do Piastonaliów, o wydarzeniach organizowanych przez studentów w najbliższych dniach oraz o kondycji opolskich żaków porozmawiamy dziś z Przewodniczącą Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego Żanetą Rojek oraz z Przewodniczącym Samorządu Politechniki Opolskiej Radosławem Kucharzem.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Czwartek, 6 czerwca
  Poniedziałek, 3 czerwca
  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia