• Autor: Maciej Nowak
    • Wyświetleń: 6456
    • Dodano: 2014-10-31 / 10:00
    • Komentarzy: 0

    Marzena Grzegorczyk: Nie wstydźmy się odblasków

    Marzena Grzegorczyk: Nie wstydźmy się odblasków

    (fot. Dżacheć)

    To jest pracowity weekend. Jak co roku w trakcie "Akcji Znicz" pracuje więcej funkcjonariuszy, bo na drogach jest większy ruch - mówi Marzena Grzegorczyk, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Policjanci będą dbać o bezpieczeństwo na drogach i na cmentarzach.


    Z tym jakie zmiany w organizacji ruchu są wokół największych cmentarzy można się dowiedzieć m.in. na stronie internetowej opolskiej policji. - Będziemy też dbać o trzeźwość kierowców. Liczę na to, że mieszkańcy Opolszczyzny są odpowiedzialni. Pijanych kierowców jest coraz mniej w ten weekend. Bardzo bym chciała jednak by ta liczba wynosiła zero - mówi Marzena Grzegorczyk.

    - Pamiętajmy też o noszeniu odblasków. Teraz poza terenem zabudowanym trzeba je zakładać. Nie wstydźmy się tego. Proponuję byśmy zaczęli tworzyć modę na odblaski.
    Zachęcamy do oglądania Drugiej Kawy!

    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Napisz co o tym myślisz!

    Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
    Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

    reklama

    Ostatnie Drugie Kawy

    Czwartek, 6 czerwca
    Poniedziałek, 3 czerwca
    Wtorek, 24 października
    Poniedziałek, 16 października
    Środa, 11 października
    Wtorek, 10 października
    Piątek, 6 października
    Piątek, 6 października
    Środa, 4 października
    Poniedziałek, 2 października

    Polub nas!

    Chmura tagów

    Ogłoszenia