• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2498
  • Dodano: 2023-07-03 / 11:23
  • Komentarzy: 0

  Przemysław Supernak - Opolszczyna to jeszcze nieodkryty region

  (Fot. Dżacheć)

  Wakacje to czas gdy szukamy miejsc gdzie możemy wypocząć. Często planujemy dalekie podróże poza granice Europy. Jest jednak wiele miejsc w okolicy gdzie można wypocząć i zobaczyć atrakcje turystyczne, które jeszcze są nieodkryte. W ramach mojego projektu "Wszystkie wioski Opolszczyzny" chciałbym dotrzeć do wszystkich miejsc w województwie Opolskim - mówi podróżnik Przemysław Supernak. Każda moja wizyta jest udokumentowana, robię fotografię i zaznaczam to miejsce na internetowej mapie - dodaje Przemysław Supernak.

  Przemysław Supernak jest autorem Przewodnika rowerowego po najlepszych trasach Opolszczyzny. Publikacja rozpoczyna się od popularnych tras z Opola wokół Jezior Turawskich. Kolejne wycieczki ze stolicy regionu prowadzą do Kamienia Śląskiego oraz do Borów Niemodlińskich. Przewodnik jest pełen informacji o ciekawych miejscach, które warto zobaczyć. Są takie wioski, które przypominają te z serialu Przystanek Alaska, gdzie jest cisza i spokój, ale jest ciekawym miejscem jest m.in. piramida, która jest na Opolszczyźnie w miejscowości Rożnów niedaleko Wołczyna - informuje Przemysław Supernak.

  Dziś w Drugiej Kawie będziemy rozmawiać z Przemysławem Supernakiem opolskim podróżnikiem, współtwórcą Opolskiego Festiwalu Podróżniczego, autorem "Przewodnika rowerowego po najlepszych trasach Opolszczyzny".
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia