• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2735
  • Dodano: 2023-06-30 / 08:30
  • Komentarzy: 0

  asp. sztabowy Marek Kaczor - Apelujemy o zachowanie rozsądku nad wodą

  (Fot. Dżacheć)

  Planując bezpieczny wypoczynek nad wodą należy stosować się do zasad, które mogą sprawić aby nasz wypoczynek nad wodą był bezpieczny i zakończył się szczęśliwie. Woda, nawet ta pozornie najspokojniejsza, w jednej chwili może stać się niebezpiecznym, groźnym żywiołem, dlatego tak ważne są zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą. Przypominamy o ich przestrzeganiu, by pobyt nad wodą był bezpieczny i zakończył się szczęśliwie. Od początku maja tego roku w całym kraju utonęło już 39 osób.

  Wielu tragedii, do których dochodzi nad akwenami wodnymi można byłoby prawdopodobnie uniknąć, gdyby ludzie pamiętali o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa w czasie wypoczynku nad wodą. Przede wszystkim trzeba pamiętać o zdrowym rozsądku i trzeba zwracać uwagę na innych - mówi asp. sztabowy Marek Kaczor. Młodzi ludzie muszą wiedzieć, że życie to nie jest gra komputerowa i mamy tylko jedno życie, dlatego apeluję o wyobraźnię - dodaje asp. sztabowy Marek Kaczor.


  Dziś w Drugiej Kawie o bezpieczeństwie nad wodą rozmawialiśmy z Kierownikiem Sezonowego Ogniwa Wodnego Policji w Turawie asp. sztabowym Markiem Kaczorem.
  reklama

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.