• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2199
  • Dodano: 2023-06-19 / 10:17
  • Komentarzy: 0

  Mł. asp. Rafał Janik - Zdobyty tytuł jest czymś o czym marzy każdy policjant

  (Fot. Dżacheć)

  Mł. asp. Rafał Janik z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich to tegoroczny zwycięzca XXXIII edycji konkursu "Policjant Ruchu Drogowego". Funkcjonariusze garnizonu opolskiego rywalizowali między innymi w strzelaniu, udzielaniu pierwszej pomocy, kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu oraz jeździe motocyklem. Można powiedzieć, że to takie mistrzostwa Polski dla policjantów z drogówki - mówi Rafał Janik. Przygotowywałem się do tego konkursu od pierwszego dnia służby czyli od około 9 lat, to jest długi proces - dodaje Rafał Janik.

  W finale uczestniczyło 11 policjantów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w pierwszym etapie konkursu organizowanym w jednostkach powiatowych i miejskiej. Każdą komendę reprezentował jeden funkcjonariusz. Podstawą klasyfikacji końcowej była suma punktów zdobytych przez zawodnika w konkurencjach finałowych. Wcześniej brałem udział w tym konkursie w 2016 i 2019 roku, to było moje trzecie podejście i w tym roku zająłem 2 miejsce w Polsce - podsumowuje Rafał Janik.

  W dzisiejszej Drugiej Kawie rozmawialiśmy dziś z Mł. asp. Rafałem Janikiem z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich o konkursie "Policjant Ruchu Drogowego".
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia