• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 4957
  • Dodano: 2023-06-09 / 08:38
  • Komentarzy: 0

  Arkadiusz Wiśniewski - Sporo młodych zespołów nie chciało występować w Opolu

  (Fot. Dżacheć)

  Od kilku lat można było uczestniczyć w poniedziałkowym koncercie w ramach alternatywnej sceny Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym roku tzw. "czwarty dzień festiwalu" nie będzie realizowany, tym samym nie będzie można usłyszeć ciekawych, młodych zespołów. Pomysł czwartego dnia była to inicjatywa miasta Opola, ale praktyka ostatnich lat pokazała że młode zespoły nie chciały tam występować. Dlatego pomysł, aby przenieść wydarzenie o podobnym przekroju do Stegu Areny - informuje Arkadiusz Wiśniewski.

  Jubileuszowy Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpoczyna się w piątek koncertem Wielka Gala - Od Opola do Opola podczas której największe hity minionych lat przypomni nam m.in.: Zakopower, Wanda i Banda, Roxie Węgiel, MaRina, Oskar Cyms oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Chodzę na festiwal od lat i możliwość spotkania tylu artystów i jednym miejscu jest niespotykana - mówi prezydent miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski. Bilety zawsze na festiwal Opolski rozchodzą się bardzo szybko i to pokazuje jak ważnym wydarzeniem jest festiwal - dodaje Arkadiusz Wiśniewski.

  O festiwalu, ale również o sytuacji w WiK-u rozmawiamy dziś z prezydentem miasta Opola Arkadiuszem Wiśniewskim.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Czwartek, 6 czerwca
  Poniedziałek, 3 czerwca
  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia