• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1791
  • Dodano: 2023-06-05 / 09:29
  • Komentarzy: 0

  Krzysztof Śmiszek - Nie będziemy kombinować przy 800+

  (Fot. Dżacheć)

  W ramach Trasy Bezpieczna Rodzina politycy lewicy odwiedzili Opolszczyznę, aby przekonać do siebie wyborców. Podczas naszych spotkań m.in. na targowiskach mieszkańcy regionu mówili o niedopinającym się budżecie domowym, o drogich lekach czy o drożejących produktach - mówi Krzysztof Śmiszek wiceprzewodniczący Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy. Nie pomogą zaklinania PiSu, że inflacja spada, bo tak nie jest i o tym mówią m.in. opolanie - dodaje Krzysztof Śmiszek.

  Głos na Prawo i Sprawiedliwość deklaruje około 30 proc. ankietowanych. Druga w sondażu Koalicja Obywatelska na którą chce na nią zagłosować 27,2 proc. respondentów. Na podium sondażu uplasowała się Trzecia Droga z około 11 procentami. Nad progiem wyborczym w sondażach znalazła się także Lewica. Wspólną listę Nowej Lewicy i partii Razem wskazało około 9 proc. Według naszych badań średnia naszego poparcia to 10%, ale liczymy że przed wyborami będzie jeszcze więcej - mówi Krzysztof Śmiszek. Jest kampania wyborcza i będziemy się bić o to żeby zdemobilizować wyborców PiSu, a zmobilizować wyborców Lewicy - podsumowuje Krzysztof Śmiszek.

  Dziś w Drugiej Kawie będziemy rozmawiać z o pomysłach Lewicy na Polskę z Krzysztofem Śmiszkiem wiceprzewodniczący Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia