• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2337
  • Dodano: 2023-05-24 / 11:20
  • Komentarzy: 0

  Wojciech Wojnar - Im nas jest więcej będzie to lepiej wyglądać

  (Fot. Dżacheć)

  Piastonalia na Politechnice Opolskiej rozpoczynają się w środę barwnym pochodem studentów, którzy odbiorą klucze od prezydenta na opolskim rynku. Startujemy na kampusie Politechniki Opolskiej, później przechodzimy przez kampus UO po to by zakończyć naszą zabawę na rynku - mówi Zastępca Przewodniczącego Politechniki Opolskiej Wojciech Wojnar.Na rynku będzie przygotowana scena, pod którą będą bawić się studenci opolskich uczelni. Przygotowaliśmy pod ratuszem miejsce, w którym DJ będzie grać klubową muzykę, tak aby umilić studentom czas zabawy - dodaje Wojciech Wojnar.

  Dni koncertowe rozpoczną się w czwartek 25 maja od koncertów hip-hopowych, podczas których zobaczymy Sariusa, O.S.T.R czy Young Igi. W piątek na scenie będą dominować rockowe brzmienia takich zespołów jak Farben Lehre, Strachy na Lachy, Łydka Grubasa czy Nocny Kochanek. Ja wolę muzykę rockową i czekam na piątek podczas których będzie można usłyszeć ostrzejsze brzmienia ale zapraszamy również dzień wcześniej na gwiazdy hip-hopu - zaprasza Wojciech Wojnar.

  Więcej informacji na temat wydarzeń piastonaliowych można znaleźć na stronie Politechniki Opolskiej i Samorządu Studenckiego PO.


  Dziś w Drugiej Kawie o piastonaliowych eventach organizowanych przez Politechnikę Opolską rozmawialiśmy z Wojciechem Wojnarem przewodniczącym Politechniki Opolskiej.  reklama

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia