• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2165
  • Dodano: 2023-05-23 / 10:10
  • Komentarzy: 0

  Franciszek Posacki - Piastonalia to wspólna impreza studentów

  (Fot. Dżacheć)

  Piastonalia w Opolu rozpoczęły się klubowym graniem na kampusie Uniwersytetu Opolskiego. Od poniedziałku 22 maja do soboty 27 maja studenci opolskich uczelni będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych wyjątkowych inicjatywach przygotowanych przez samorządy Politechniki i Uniwersytetu. Rozpoczęliśmy od dnia klubowego na małej scenie, ale wcześniej na kampusie Uniwersytetu Opolskiego studenci mogli uczestniczyć w wydarzeniach sportowych przygotowanych przez AZS Uniwersytetu Opolskiego - mówi Przewodniczący Samorządu Studenckiego Uniwersytet Opolskiego Franciszek Posacki.

  Największymi atrakcjami Piastonaliowych dni są koncerty, podczas których można zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowy line-up, w którym będzie można znaleźć coś dla siebie. We wtorek 23 maja na scenie Uniwersyteckiej zagra Michał Szczygieł, Błażej Król oraz Krzysztof Zalewski, w środę będzie można zobaczyć koncerty m.in. Białasa i Grubsona - dodaje przewodniczący Franciszek Posacki. Wstęp na wszystkie koncerty organizowane na kampusie Uniwersytet Opolskiego jest darmowy.

  W dzisiejszej Drugiej Kawie rozmawialiśmy o Piastonaliach Uniwersyteckich z Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego Franciszkiem Posackim.  reklama

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia