• Wyświetleń: 1464
  • Dodano: 2023-03-01 / 08:33
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Paweł Tanajno - My chcemy zmienić Polskę na swoich zasadach

  (Fot. Dżacheć)

  Sondaże wyborcze nie dają większych szans w nadchodzących wyborach partii Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców. W każdym zestawieniu partia, której liderem jest Paweł Tanajno nie jest pokazywana w zestawieniu. My w ramach programu Druga Kawa zapytaliśmy byłego kandydata na prezydenta, jaki ma pomysł, aby zaistnieć w świadomości wyborców przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.

  My jako partia stawiamy na ludzi, którzy nie chcą być celebrytami czy aktorami sceny politycznej, dla nas ważny jest program i założenia Polski Liberalnej - mówi lider Polski Liberanej Strajk Przedsiębiorców. My chcemy zmienić Polskę, a nie przekroczyć pięć procent - dodaje Paweł Tanajno.

  Podczas konwencji programowych partie prześcigają się w obietnicach socjalnych. Donald Tusk promuje program czterodniowy dzień pracy, Jarosław Kaczyński mówi o 13 i 14 emeryturze, a Włodzimierz Czarzasty przekonuje, że mieszkanie jest prawem nie towarem. My nie mamy argumentów żeby przekonywać ludzi którzy wierzą, że państwo za darmo im daje 500 plus - mówi Paweł Tanajno. Ja nie mam takiej ambicji żeby przekonywać tych, którzy są beneficjentami programów socjalnych PiS-u - podsumowuje Paweł Tanajno.

  W dzisiejszym programie Druga Kawa o pomysłach wyborczych na nadchodzące wybory parlamentarne rozmawialiśmy z Pawłem Tanajno liderem Polski Liberalnej Strajk Przedsiębiorców.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.