• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1366
  • Dodano: 2023-02-15 / 08:31
  • Komentarzy: 0

  Jerzy Przystajko - Będziemy przygotowani do wyborów

  (Fot. Dżacheć)

  Za pół roku odbędą się wybory parlamentarne. Skończył się czas przepychanek w sprawie "listy opozycji". Rada Krajowa Razem wzywa do wspólnego startu lewicowej koalicji w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Wspólna lista Lewicy powinna być otwarta na organizacje pracownicze, prospołeczne i ekologiczne. Jestem przekonany, że opozycja pójdzie w trzech blokach i to będzie najlepsze rozwiązane dla opozycji - mówi członek Rady Krajowej Partii Razem Jerzy Przystajko.

  Te trzy bloki pozwolą na to, aby każdy wyborca znalazł dla siebie przestrzeń i każdy miałby swojego reprezentanta - dodaje Jerzy Przystajko dyrektor biura poselskiego Marceliny Zawiszy.

  Namysłowskie Centrum Zdrowia zmaga się z kolejnymi problemami. Szpital w ostatnich latach stracił oddział porodowy, pediatrię, a teraz grozi mu zamknięcie oddziału chirurgicznego. Kadra oddziału chirurgicznego jest po prostu w wieku, w którym zdarzają się częściej problemy ze zdrowiem. Zrobimy wszystko, aby poprawić system zdrowia wiemy jak to zrobić, trzeba tylko sięgnąć po pomysły z 2015 roku - informuje Jerzy Przystajko.

  O wyborach parlamentarnych, o pomysłach na funkcjonowanie Opola mówi Jerzy Przystajko członek Rady Krajowej Partii Razem.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia