• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1351
  • Dodano: 2023-02-08 / 12:33
  • Komentarzy: 0

  Sławomir Batko - My jako radni łatwo w Radzie Miasta nie mamy

  (Fot. Dżacheć)

  Wybory samorządowe dopiero za ponad rok, ale w mediach społecznościowych można zauważyć aktywność polityków z regionu, którzy recenzują poczynania prezydenta miasta Opola. Jednym z nich jest radny miejski z klubu Prawa i Sprawiedliwości Sławomir Batko, który wytykał błędy przy realizacji rolkostrady czy centrum przesiadkowego przy PKP.

  Doszliśmy do pewnej ściany ze strony radnych opozycyjnych tym bardziej, że my jako radni łatwo nie mamy i wszystkie pomysły prezydenta przechodzą bez refleksji - mówi rany miasta Opole Sławomir Batko. Uważam również, że konstruktywna krytyka nie jest hejtem oczywiście jeśli robi się to zgodnie z pewną klasą - dodaje Sławomir Batko.

  Jednym z krytykowanych działań jest funkcjonowanie gazety miejskiej i portalu Czas na Opole. Od kilku miesięcy mamy do czynienia z sytuacją, w której biuletyn Czas na Opole jest tubą propagandową prezydenta Wiśniewskiego - mówi Sławomir Batko. Mam wrażenie, że to o czym czytamy w Czasie na Opole nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością, a oprócz tego artykuły w biuletynie są komentarzem czy polemiką nie trzymającą standardów dziennikarskich - dodaje radny miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

  O decyzjach prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego rozmawialiśmy dziś w Drugiej Kawie z Sławomirem Batko radnymi miasta Prawa i Sprawiedliwości.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.