• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1503
  • Dodano: 2023-02-03 / 08:17
  • Komentarzy: 0

  Szymon Ogłaza - Chciałbym, abyśmy poszli razem do wyborów

  (Fot. Dżacheć)

  Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. W kuluarach regionalnej polityki trwają roszady i dyskusje związane z ułożeniem list. Ułożenie list to będzie dużym wyzwaniem ja liczę jednak na to że będzie wspólna lista, w tej kwestii jestem optymistą - mówi wicemarszałek woj. opolskiego Szymon Ogłaza. Nie chodzi o to, żebyśmy mieli wspólny program, chciałbym abyśmy poszli do wyborów - dodaje Szymon Ogłaza.

  Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz na swoich mediach społecznościowych napisał: " Drodzy Mieszkańcy, władze "naszego" województwa planują dokończenie budowy obwodnicy Nysy. Jest już konkretny projekt, który w naszym odbiorze, niestety nie uwzględnia potrzeb i oczekiwań mieszkańców m.in. Podkamienia, Przełęku i Hajduk Nyskich. Co więcej, naszym zdaniem, inwestycja w projektowanym zakresie, mocno ograniczy rozwój gospodarczy południa naszej gminy". Budujemy obwodnicę nie tylko dla burmistrza Nysy - mówi Szymon Ogłaza. My budujemy obwodnicę bo one mają dwa podstawowe zadania, jednym z nich jest poprawienie bezpieczeństwa, a drugim jest ograniczenie emisyjności w miastach dodaje Szymon Ogłaza.

  W dzisiejszej Drugiej Kawie z wicemarszałkiem woj. opolskiego Szymonem Ogłazą rozmawialiśmy o zbliżających się wyborach, o inwestycjach drogowych oraz o nierentownych połączeniach regionalnych przewozów pociągowych.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.