• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1239
  • Dodano: 2023-02-01 / 11:32
  • Komentarzy: 0

  Piotr Sitnik - Musimy być widoczni w regionie

  (Fot. Dżacheć)

  Podczas krajowego zjazdu partii Polska 2050, lider partii Szymon Hołownia zapowiadał odebranie Polski Kaczyńskim i Obajtkom. Podczas zjazdu Szymon Hołownia został wybrany na przewodniczącego partii. Jednym wśród głosujących był Piotr Sitnik lider partii Polska 2050 w okręgu opolskim.

  Szymon Hołownia przekonał mnie do siebie mów2ią że Polska to kraj, który zmieści wszystkich bez względu na polityczne przekonania dlatego też zdecydowałem się wstąpić do partii Polska 2050 - mówi Piotr Sitnik.

  Przedstawiciele partii Szymona Hołowni w Łodzi zaprezentowali 10 punktów, które mają być drogowskazami wskazującymi kierunek liderom i przedstawicielom Polski 2050. Jednym z elementów dekalogu Hołowni jest zapis dotyczący elektrowni w każdym domu. Jest to projekt, który ma zagwarantować tańszy prąd mieszkańcom m.in. regionu opolskiego. Jeśli mówimy o elektrowni w każdym domu, to myślimy o fotowoltanice, o możliwości budowy mini wiatraków dzięki którym również gminy będą mogły zarabiać - mówi Piotr Sitnik lider okręgu opolskiego partii Polska 2050.

  O planach Polski 2050 w najbliższych wyborach parlamentarnych, o dekalogu Szymon Hołowni, o możliwościach partii w wyborach samorządowych rozmawialiśmy dziś z Piotrem Sitnikiem liderem partii Polska 2050 w okręgu opolskim.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.