• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1593
  • Dodano: 2023-01-27 / 08:36
  • Komentarzy: 0

  Piotr Regeńczuk - Najwięcej inwestorów mamy z Korei Południowej

  (Fot. Dżacheć)

  Wielu inwestorów wstrzymało decyzje i czeka na rozwój sytuacji. Sytuacja pandemiczna i wojny w Ukrainie spowodowała zatrzymanie procesów inwestycyjnych nie tylko w Polsce. Widzimy pewne spowolnienie w napływie inwestorów, ale nie zatrzymanie - mówi Piotr Regeńczuk zastępca kierownika Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki.

  Zauważyliśmy, sektory przemysłowe inwestorów, którzy rzadziej się pojawiają i są kierunki państw, z których inwestorzy mniej są zainteresowani - dodaje Piotr Regeńczuk.

  Mimo kryzysu są jednak przedsiębiorstwa, które chcą ulokować swoje inwestycje w województwie opolskim. Piotr Regeńczuk zauważa, że szczególną nacją w współpracy są Japończycy. Inwestorzy z Japonii, którzy nasz wcześniej wizytowali zwracali uwagę na m.in. szpitale, jakiej są jakości i ile ich jest w mieście - informuje Pior Regeńczu. Również przypadku Japońscy przedstawiciele firm potrafili sprawdzić jak wyglądają targ, w którym sprzedaje się owoce i warzywa, bo to było dla nich niezwykle istotne - dodaje zastępca kierownika Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w OCRG.

  O tym jak przygotować się do wizyty inwestora rozmawialiśmy dzisiaj z Piotrem Regeńczukiem zastępcą kierownika Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki.  reklama

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia