• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1266
  • Dodano: 2023-01-25 / 12:22
  • Komentarzy: 0

  Patryk Śróda - Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej.

  (Fot. Dżacheć)

  31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie upłynie pod znakiem koncertów, zawodów sportowych oraz charytatywnych atrakcji. W Opolu przygotowano wiele inicjatyw, które mają pobudzić mieszkańców do dzielenia się z innymi. Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 29 stycznia 2023 r. pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

  W tym tygodniu, który trwa przygotowaliśmy m.in. otwarte spotkanie dla mieszkańców Opola, podczas którego mówiliśmy czym jest sepsa - mówi Patryk Śróda jeden z organizatorów sztabu WOŚP w Opolu. Uważam, że ten temat był potrzebny i ważny ponieważ młodzi ludzie będą wiedzieć jakie objawy towarzyszą sepsie - dodaje Patryk Śróda.

  W Opolu ze skarbonkami z serduszkiem kwestować będzie aż 350 wolontariuszy. Każdy z nich będzie zaopatrzony w zaplombowaną puszkę oraz specjalny identyfikator wolontariusza. Każdego roku wolontariuszy mieliśmy 300, a w tym roku główny sztab przyznał nam zgodę na 350 osób - mówi Patryk Śróda. Tylko cztery tygodnie czekaliśmy, aby rozdać wszystkie identyfikatory - dodaje Patryk Śróda.

  O 31 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozmawialiśmy dziś w Drugiej Kawie z jednym z organizatorów sztabu Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.