• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1776
  • Dodano: 2023-01-20 / 08:19
  • Komentarzy: 0

  Dorota Piechowicz-Witoń - W tym roku szukamy perełki w działaniu

  (Fot. Dżacheć)

  Każdego roku Miasto Opole docenia osoby działające na rzecz lokalnej społeczności. Nagroda im. Jana Całki to wyróżnienie dla Lidera Społecznego za szczególne osiągnięcia w zakresie rozwoju dialogu i współpracy w Opolu oraz docenienie Pożytku Roku nagroda dla zadania pożytku publicznego o szczególnym znaczeniu dla mieszkańców Miasta Opola.

  Kapituła, która będzie przyznawać nagrodę bierze po uwagę w wyborach lidera czy pożytku czynniki tworzące dialog, nawiązywanie partnerstwa czy porozumienia pomiędzy instytucjami a ludźmi - mówi Dorota Piechowicz-Witoń naczelniczka Centrum Dialogu Obywatelskiego.

  Rok 2022 był dla organizacji społecznych dużym wyzwaniem. W lutym rozpoczęła się inwazja Rosji na Ukrainę. Ten rok będzie oceniany przez pryzmat wsparcia dla osób z Ukrainy, które pojawiły się z końcem lutego w naszym mieście - dodaje Dorota Piechowicz Witoń. To wszystko co mamy dzisiaj nie jest wieczne, o to trzeba dbać, a my chcemy pokazać ludzi którzy w swoich działaniach dostrzegają innych - podsumowuje Dorota Piechowicz-Witoń.

  O nagrodzie im. Jana Całki w dzisiejszej Drugiej Kawie rozmawialiśmy dziś z naczelniczką Centrum Dialogu Obywatelskiego Dorotą Piechowicz-Witoń.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia