• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2642
  • Dodano: 2023-01-13 / 09:05
  • Komentarzy: 0

  Marcin Oszańca - Kto nigdy nie jadł w "Macu" niech pierwszy rzuci kamień

  (Fot. Dżacheć)

  Politycy w różny sposób przedstawiają skutki wysokiej inflacji. Niektórzy mówią wysokich cenach energii, inni przedstawiają to na wykresach, o wskaźnik czytelny dla prawie wszystkich Polaków pokusił się lider PSL-u na Opolszczyźnie Marcin Oszańca, który pokazał różnicę w cenie Bic Maca.

  Według lidera PSL-u w roku 2015 za najniższą krajową można było kupić aż 175 zestawów, a w 2023 już tylko 110, co stanowi spadek siły nabywczej o blisko 40 %. Nie lubię burgerów w McDonaldzie, wolę takie "kraftowe" burgerownie, ale sięgnąłem po przykład McDonalda ponieważ jest on bardzo czytelny - mówi Marcin Oszańca.

  Na scenie politycznej trwają roszady związane z układaniem listy wyborczych. Nie wiadomo czy opozycja pójdzie w dwóch, trzech być może czterech blokach. Jednak dla PSL-u w regionie opolskim to nie stanowi większego wyzwania, bo jak mówią są w stanie do wyborów pójść z każdym. Największe efekty przynoszą z partią Szymona Hołowni, ale nie wykluczam że może pojawić się wspólna lista Hołownia, Platforma czy PSL - mówi Marcin Oszańca prezes PSL w województwie Opolskim.

  O inflacji, wyborach i problemach polskiej wsi rozmawialiśmy dzisiaj z Marcinem Oszańcą prezesem PSL-u w województwie Opolskim.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.