• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2805
  • Dodano: 2022-12-07 / 10:30
  • Komentarzy: 0

  Michał Nowak - To nie jest czas na budowę aquaparku

  (Fot. Dżacheć)

  Aquapark to inwestycja, którą od dłuższego czasu zapowiadał prezydent Arkadiusz Wiśniewski. Podczas ostatniej sesji rady miasta radni prawicy mówili, że w dobie inflacji nie można pozwolić sobie na taki wydatek. Musimy być w odpowiednim momencie, żeby było nas stać na budowę Aquaparku - mówi radny miasta komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Michał Nowak. Pytanie jest czy potrzebujemy takiego miejsca, kiedy jesteśmy rekordowo zadłużeni - dodaje Michał Nowak.

  Radni prawicy krytykują prezydenta Opola, który zamierza wprowadzić od nowego roku szereg podwyżek. O ponad 23% mają wzrosnąć opłaty w strefie parkowania, o 22% bilety MZK, a o 12% podatki lokalne. Prezydent miasta podnosi nam opłaty ponieważ wynika to z polityki zbyt dużego wydawania pieniędzy m.in na zbędne inwestycje, a nie jest to czas aby zatwierdzać plan budowy Aquqparku za 8 mln złotych - podsumowuje Michał Nowak.

  O problemach finansowych miasta Opola porozmawiamy dziś w Drugiej Kawie z radnym miasta komitetu Prawa i Sprawiedliwości Michałem Nowakiem.  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.