• Wyświetleń: 1292
  • Dodano: 2022-12-02 / 08:15
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Paweł Tanajno - Można wygrać w zasadzie przegrywając

  (Fot. Dżacheć)

  Poszanowanie godności obywatelskiej, wolności, własności oraz dumy z przedsiębiorczości jako źródła dobrobytu. Powstrzymanie całej klasy politycznej przed wysługiwaniem się korporacjami i bezwzględnym łupieniem klasy średniej to program Polski Liberalnej/Strajku Przedsiębiorców, który powinien skusić wyborców do wrzucenia swoich głosów do urn wyborczych najpierw w wyborach parlamentarnych, a później w wyborach samorządowych.

  Polska Liberalna nie musi być liderem w sondażach czy wygrać wyborów z najlepszym wynikiem dla nas wystarczy 7% poparcia i mamy być szansę elementem, bez którego nie powstanie rząd - mówi Paweł Tanajno lider Polski Liberalnej/Strajk Przedsiębiorców.

  Jednym z ważnych problemów, z którym zmagają się przyszli wyborcy Polski Liberalnej to wysoka inflacja tym samym wyższe koszty działalności. Zamykanie sklepów i lokali jest wyraźnym trendem, nie tylko w Opolu, a w całym województwie. Koszty działalności rosną do tego stopnia, że w części sklepów właściciele ograniczają działalność lokali. To co się dzieje może dla ludzi wyglądać niepokojąco. Lawina likwidacji sklepów i pustych witryn z informacją z możliwością wynajęcia lokalu dopiero przed nami. Zbliżamy się do zamknięcia blisko 10% średnich i małych przedsiębiorstw, sam znam ludzi którzy zamykają swoje przedsiębiorstwa - mówi Paweł Tanajno. Ja nie jestem wstanie przewidzieć dalszego trendu zamykania firm, ale myślę że ta tendencja w połowie przyszłego roku wyhamuje - podsumowuje Paweł Tanajno - lider Polski Liberalnej/Strajk Przedsiębiorców.

  O sytuacji polskich przedsiębiorców, o szansach Polski Liberalnej w przyszłorocznych wyborach rozmawialiśmy dziś w programie Druga Kawa z Pawłem Tanajno liderem Polski Liberalnej/Strajk Przedsiębiorców.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.