• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2397
  • Dodano: 2022-11-30 / 09:00
  • Komentarzy: 0

  Bartosz Nowak - Zacząłem gotować przez bezsenność

  (Fot. Dżacheć)

  Program Master Chef to tzw. kulinarne mistrzostwa Polski w gotowaniu. Podczas wielu konkurencji młodzi kucharze amatorzy muszą wykazać się ogromną wiedzą i dużymi umiejętnościami. W tym roku Opolszczyznę reprezentuje Bartosz Nowak z Sokolnik pod Opolem.

  Pomysł na udział w programie pojawił się przez bezsenność - informuje finalista Master Chef Bartosz Nowak. Kilka lat temu nie mogłem spać w nocy i zacząłem oglądać jeden z najbardziej popularnych programów kulinarnych w Polsce - dodaje Bartosz Nowak. Po kilkunastu odcinkach kucharz z Opolszczyzny ma duże szanse na zwycięstwo w finale programu Master Chef.

  Bartosz Nowak to nie tylko miłośnik dobrych potraw, ale to przede wszystkim młody, utalentowany śpiewak. Z Opolszczyzną związany jest nierozerwalnie za sprawą ukończenia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu. Na scenie byłem od zawsze, nauczyciele z mojej szkoły podstawowej skierowali mnie do szkoły muzycznej - informuje Bartosz Nowak. Później zacząłem studia we Wrocławiu, które zdecydowały o moim zawodzie - podsumowuje Bartosz Nowak.

  O programie Master Chef oraz o muzyce klasycznej rozmawialiśmy w Drugiej Kawie z Bartoszem Nowakiem z podopolskich Sokolnik.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.