• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2967
  • Dodano: 2022-11-18 / 08:30
  • Komentarzy: 0

  Waldemar Sobota - Tęskniłem za emocjami dlatego wracam

  (Fot. Dżacheć)

  Do mistrzostw świata w Katarze zostało kilka dni. Eksperci licytują się w szansach polskiej drużyny na wyjście z grupy. Byli reprezentanci krytykują trener Michniewicza za złe ustawienie drużyny, grę bez polotu i brak jakichkolwiek perspektyw. W dzisiejszym odcinku Drugiej Kawy zapytaliśmy o realne szanse polskich orłów zawodnika, który siedemnaście razy zakładał koszulkę z orłem na piersi czterokrotnie pokonując bramkarza rywali.

  Zaczynał swoją karierę w drużynie Małapanew Ozimek, by później sięgnąć po mistrzostwo kraju czy Puchar Polski. Dziś Waldemar Sobota widzi szanse wyjścia z grupy. Najważniejszy mecz będzie z Meksykiem, później czeka nas m.in. mecz z drużyną Argentyny, która jest poza zasięgiem, ale wierzę w to że wyjdziemy z grupy - dodaje Waldemar Sobota były reprezentant Polski w piłce nożnej.

  Swoją karierę na trawiastych boiskach Waldemar Sobota zakończył w drużynie Śląska Wrocław, z którą osiągał największe sukcesy. Poczułem, że coś się już wypaliło, nie odczuwałem radości z gry w piłkę dlatego najrozsądniejszym wyjście było zakończenie kariery - dodaje Waldemar Sobota. Rozbrat z piłką jednak nie trwał długo. W minionym tygodniu klub Dreman Futsal Opole Komprachcice ogłosił, że nowym zawodnikiem będzie zawodnik z ekstraklasową przeszłością Waldemar Sobota. Decyzja oi dołączeniu do opolskich futsalistów dojrzewała we mnie od dłuższego czasu, brakowało mi emocji meczowych i chciałbym znowu powalczyć o coś - dodaje zawodnik Dreman Futsal Opole Komprachcice Waldemar Sobota.

  O karierze reprezentanta Polski o dołączeniu do drużyny Dreman Futsal Opole Komprachcice opowie dziś Waldemar Sobota.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.