• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1303
  • Dodano: 2022-11-07 / 12:16
  • Komentarzy: 0

  Antonii Konopka - Najbliżej nam do Hołowni

  (Fot. Dżacheć)

  Jakość dróg oraz kanalizacja to z pewnością wpływa na dobre życie mieszkańców wsi. Prawie pół miliona mieszkańców województwa opolskiego zamieszkuje obszary wiejskie, które stanowią 95% powierzchni Opolszczyzny . Są regiony, w których tylko kilkanaście procent gospodarstw odprowadza nieczystości poprzez kanalizację. Główny problem z kanalizacją dotyczy terenów wiejskich co widać w regionach prudnickim, oleskim czy głubczyckim - mówi Wicemarszałek Województwa Opolskiego Antonii Konopka.

  Pieniądze, które miały być przeznaczone za rozbudowę kanalizacji zostały przesunięte na dopłaty obszarowe dla rolników - dodaje Antonii Konopka.

  Mnożą się pomysły na to, w jakiej konfiguracji partie mogą pójść do wyborów. Trwają rozmowy sejmowej opozycji i samorządowców w sprawie odnowienia Paktu Senackiego i wystawienia wspólnych kandydatów. Do końca roku opozycja może ustalić zasady podziału miejsc, później - najpewniej wiosną 2023 - przyjdzie czas na ostateczne deklaracje personalne. Wyciągamy wnioski po wyborach do europarlamentu i jestem przekonany, że opozycja pójdzie do wyborów w dwóch może trzech blokach - mówi Antonii Konopka.

  O problemach rolnictwa w skali globalnej jak i lokalnej rozmawialiśmy dziś z Wicemarszałkiem Województwa Opolskiego Antonim Konopką.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia