• Wyświetleń: 1496
  • Dodano: 2022-09-07 / 10:14
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Łukasz Mozolewski - Programowanie jest dla każdego

  (Fot. Dżacheć)

  Nauka programowania to prawdopodobnie jedna z najważniejszych umiejętności, które przydadzą się naszym dzieciom w przyszłości. W dzisiejszym cyfrowym świecie jest tak samo ważna, jak nauka czytania i matematyki. Każdy z nas prędzej czy później zetknie się z programowaniem, nasz telefon to przecież komputer - mówi Łukasz Mozolewski manager projektu warsztatyzprogramowania.pl.

  Dzieci każdego dnia korzystają z komputerów i tabletów w celach rozrywki lub edukacji, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie ich zamiłowania do nauki, ucząc ich umiejętności programowania i robotyki - dodaje Łukasz Mozolewski.

  Wraz z nowym rokiem szkolnym rodzice mają możliwość zapisania dzieci na kursy z programowania. Zapisując dzieci na realizowane przez naszą firmę warsztaty z programowania i robotyki dajemy dzieciom bezpieczną przyszłość, gdyż umiejętność programowania i logicznego myślenia będzie mogło wykorzystać w swojej przyszłej karierze naukowej i zawodowej - informuje Łukasz Mozolewski. Dzieci każdego dnia korzystają z komputerów i tabletów w celach rozrywki lub edukacji, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie ich zamiłowania do nauki, ucząc ich umiejętności programowania i robotyki. W dzisiejszym cyfrowym świecie jest to tak samo ważne, jak nauka czytania i matematyki - mówi Łukasz

  O zajęciach z programowania, o kursach z językiem angielskim, o przedsiębiorczości rozmawialiśmy dziś z Łukaszem Mozolewskim managerem projektu warsztatyzprogramowania.pl.


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.