• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1434
  • Dodano: 2022-08-12 / 11:36
  • Komentarzy: 0

  Tomasz Wróbel - Były trudne momenty, ale warto było

  (Fot. Dżacheć)

  Trzecia edycja Wkoło Polski z AZS to charytatywna akcja, podczas której zbierane były środki na fundację Fundacja im. Julki Bonk "Walcz o mnie". Od 18 lipca do 6 sierpnia pokonałem rowerem ok. 2700 km i ponad 17 500 m przewyższeń - informuje Tomasz Wróbel inicjator i uczestnik akcji Wkoło Polski z AZS. Zrobiłem to przede wszystkim aby pomóc w zebraniu jak największej kwoty na rzecz Fundacji Bartłomieja Bonka - dodaje Tomasz Wróbel.

  Założeniem projektu była promocja Akademickiego Związku Sportowego jako organizacji ludzi pełnych sportowych pasji oraz Pozyskanie środków finansowych dla podopiecznych fundacji "Walcz o mnie" im. Julki Bonk. Za kierownicą busa podczas podróży siedział sam wicemistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Bartłomiej Bonk. Cały czas czułem wsparcie ze strony przychylnych mi osób. To nie tylko Bartek, ale m.in. szczypiorniści zespołu Gwardia Opole, którzy towarzyszyli mi na jednym etapie podróży - dodaje Tomasz Wróbel.

  Podsumowanie edycji Wkoło Polski z AZS będzie miało miejsce w listopadzie podczas specjalnego balu, podczas którego będzie można wylicytować wiele interesujących przedmiotów. Na aukcję Fundacji swoją podpisaną płytę przekazał też Rahim Sebastian Salbert legendarny polski raper (3xKlan, Paktofonika, Pokahontaz).

  Zapraszamy do rozmowy z Tomasz Wróblem o trzeciej edycji Wkoło Polski oraz o przygotowaniach do sezonu zespołu Gwardii Opole.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.