• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1822
  • Dodano: 2022-07-25 / 08:30
  • Komentarzy: 0

  Przemysław Pytlik - To była gra na emocjach mieszkańców TBS-ów

  (Fot. Dżacheć)

  20 lipca 2022 r kończy się 36-miesieczny okres dostosowawczy do wymogów Uchwały Reklamowej Miasta Opola. Od tego dnia wszystkie reklamy (stare i nowe) muszą być zgodne z przepisami uchwalonymi przez Radę Miasta Opola. Ta ustawa była bardzo potrzebna i z pewnością zwiększy atrakcyjność Opola, a trzy lata były odpowiednim czasem by dostosować się do wymogów - mówi Przemysław Pytlik wiceprzewodniczący Rady Miasta Opole.

  Podczas ostatniej sesji rady miasta Opolscy radni przyjęli uchwałę, która w konsekwencji ma pomoc mieszkańcom Opolskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, którzy mają problem z wykupem mieszkań na własność. Jednak według opozycyjnych radnych miejskich to nie wystarczająca pomoc skierowana do mieszkańców TBS-u. To jest okręcanie kota ogonem, jeżeli byłaby chęć radnych nie adresowaliby apelu do prezydenta miasta tylko do rządzących Polską, bo to oni tworzą prawo dodaje Przemysław Pytlik wiceprzewodniczący Rady Miasta Opole.

  O problemach mieszkańców TBS-ów, o uchwale reklamowej Opola podczas dzisiejszej Drugiej Kawy opowie Przemysław Pytlik wiceprzewodniczący Rady Miasta Opole.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.