• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1967
  • Dodano: 2022-07-18 / 08:30
  • Komentarzy: 0

  Robert Tistek - Broń dla każdego

  (Fot. Dżacheć)

  Partia Pawła Kukiza może zostać zdelegalizowana. Ugrupowanie nie wypełniło obowiązków formalnych, które spoczywają na jego przedstawicielach. Powodem są braki formalne, a konkretnie brak sprawozdania finansowego za 2021 rok - Jeżeli chodzi o partię Kukiz15 to nie mam pojęcia, nie jestem członkiem partii tylko stowarzyszenia - Robert Tistek. Jednak jestem pewien, że Paweł Kukiz zrobi wszystko, aby wyjaśnić tę sytuację - dodaje Robert Tistek Kukiz15.

  Paweł Kukiz dostał nieoficjalną propozycję od Prawa i Sprawiedliwości, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych otwierał listę PiS-u w okręgu opolskim. Lider partii Kukiz15 decyzję ma podjąć do końca roku. Paweł od początku swojej przygody w wyborach na prezydenta czy parlamentarnych mówił, że dla niego to jedna wielka męczarnia, więc nie wiem czy zdecyduje się na start - mówi Robert Tistek.

  Projekt ustawy o broni i amunicji został złożony do Sejmu w marcu przez posłów Kukiz'15 oraz grupę posłów PiS. Proponowana nowa ustawa ma zastąpić obecnie obowiązującą ustawę. Zmiana ma być podyktowana chęcią odblokowania dostępu do broni palnej dla praworządnych obywateli, pełnoletnich i zdrowych psychicznie. Dostęp do broni jest teraz bardzo ograniczony, a my chcemy modelem szwajcarskim by każdy w swoim domu miał dostęp do broni - mówi Robert Tistek.

  O starcie Pawła Kukiza w wyborach parlamentarnych, o dostępie do broni oraz o odnawialnych źródłach energii porozmawiamy dziś z przedstawicielem stowarzyszenia Pawła Kukiza Robertem Tistkiem.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.