• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2863
  • Dodano: 2022-07-15 / 09:40
  • Komentarzy: 0

  Aleksandra Donocik - Master Truck jest jak Boże Narodzenie

  (Fot. Dżacheć)

  Zlot Master Truck na lotnisku Polskiej Nowej Wsi pod Opole rozpoczął się już dziś. Organizatorzy jak zwykle zapewniają, że będzie wiele atrakcji, w tym oczywiście ciężarówki. Driftująca ciężarówka, to polecam każdemu, podczas naszego święta trzeba to zobaczyć - informuje Aleksandra Donocik współorganizatorka Master Truck Show 2022.

  Swój udział zapowiedziało kilkaset firm, które pokażą najpiękniejsze ciężarówki jeżdżące po europejskich drogach. Swoją obecność potwierdziły ciężarówki z Niemiec, ale też z krajów zamorskich takich jak Norwegia, Dania czy Irlandia - dodaje Aleksandra Donocik.

  Tak jak każdego roku organizatorzy zadbali o atrakcje muzyczne. Jedną z gwiazd będzie DJ, który pracuje jako kierowca ciężarówki, a w wolnych chwilach tworzy sety muzyczne. Dodatkowo będzie można usłyszeć największe hity zespołu The Rolling Stones. Jest to najlepsza kopia legendarnego zespołu Micka Jagera dlatego zapraszamy w sobotę na koncert zespołu Rolling Stones Revival z Brna - zachęca Aleksandra Donocik.

  Wśród przygotowanych atrakcji Master Truck Show dzieci znajdą dla siebie bardzo dużo zajęć. Będą stoiska przygotowane tylko i wyłącznie dla dzieci, ale ważne jest to że w tym roku dzieci będą mogły wybrać swoją ciężarówkę w głosowaniu - mówi Aleksandra Donocik.

  O atrakcjach Master Truck Show 2022 w dzisiejszej Drugiej Kawie rozmawialiśmy z Aleksandrą Donocik współorganizatorką Master Truck Show 2022.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.