• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2495
  • Dodano: 2022-07-13 / 09:00
  • Komentarzy: 0

  Tomasz Lisiński - Chcemy do pięciu lat awansować

  (Fot. Dżacheć)

  Odra Opole zaprezentowała w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki swoją kadrę, nowe stroje oraz hymn skomponowany przez opolskich artystów. Mamy nadzieję, że nowy hymn przyjmie się wśród kibiców Odry Opole - mówi prezes klubu Odra Opole Tomasz Lisiński. Ja osobiście bardzo lubię ten utwór i powiem, że nawet go często nucę - dodaje prezes Tomasz Lisiński.

  Odra Opole swój pierwszy mecz w nadchodzącym sezonie rozegra w piątek na wyjeździe Rywalem podopiecznych Piotra Plewni będzie spadkowicz z elity Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Kolejnych pięć spotkań zawodnicy czerwono-niebieskich zagrają w wakacyjnym terminie u siebie. To że mecze w tej rundzie zagramy u siebie to celowe działanie, które pozwoli nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. W okresie zimowym nie będziemy musieli szukać alternatywnego boiska, za które będziemy musieli zapłacić - informuje prezes Tomasz Lisiński.

  Drużynę trenera Plewni przez sezonem opuściło kilku ważnych zawodników takich jak Arkadiusz Piech, Miłosz Trojak czy Krzysztof Janus. W do najbliższych spotkań trenowali nowi zawodnicy, których można było zobaczyć podczas prezentacji. Mam nadzieję, że nowi zawodnicy wzmocnią siłę naszej drużyny. Bez względu na wszystko musimy walczyć do samego końca, aby osiągnąć dobry wynik - podsumowuje prezes Tomasz Lisiński.

  O nowych transferach, o nowym hymnie oraz o planach na najbliższy sezon opowie Tomasz Lisiński prezes drużyny Odra Opole.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.