• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 3024
  • Dodano: 2022-06-17 / 14:16
  • Komentarzy: 0

  Magdalena Meg Krzemień - W Opolu spełniam swoje muzyczne marzenia

  (Fot. Dżacheć)

  59 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki rozpocznie się w piątek koncertem Legendarnych przebojów, podczas których usłyszmy piosenki Skaldów, TSA czy Haliny Frąckowiak. W sobotę na scenie pojawią się debiutanci, którzy walczyć będą o nagrodę Karolinki im. Anny Jantar. W koncercie weźmie udział dziesięcioro wykonawców wśród których znajdzie się mieszkająca w Opolu Magdalena Meg Krzemień, która zaprezentuje piosenkę "Od dzisiaj".

  Cieszę się, że w Opolu na 59 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki będę mogła zaprezentować swój utwór, to dla mnie bardzo ważne - informuje Magdalena Meg Krzemień. Próbowałam wiele lat zaśpiewać podczas koncertu Debiutów, długo na to czekała, ale w końcu się udało - dodaje opolska wokalistka.

  W niedzielę podczas dnia festiwalowego będzie można usłyszeć największe hity 70-lecia. Podczas koncertu wystąpią Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Partita, Jan Pietrzak czy zespół Pectus. W poniedziałek alternatywna scena pokaże artystów, na których warto zwrócić uwagę. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki to nie tylko koncerty w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Odsłonięcie muralu Andrzeja Nowaka, Kawiarenka z Gwiazdami na rynku czy odsłonięcie kolejnych gwiazd na opolskim rynku to wydarzenia, na które warto zwrócić uwagę podczas tegorocznego święta muzyki w Stolicy Polskiej Piosenki.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.