• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 2380
  • Dodano: 2022-06-15 / 10:27
  • Komentarzy: 0

  Łukasz Mozolewski - Chcemy zaprogramować wakacje dzieciom nie tylko w Opolu

  (Fot. Dżacheć)

  Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego oraz wakacje. Dzieci i młodzież mogą pojechać nad morze lub w góry i tam odpoczywać od zajęć szkolnych. Jest jednak propozycja, która może poszerzyć możliwości spędzania wolnego czasu w wakacje.

  Na stronie internetowej www.warsztatyzprogramowania.pl można znaleźć doskonałą opcję dla dzieci na spędzenie tegorocznych wakacji. Nauka programowania to prawdopodobnie jedna z najważniejszych umiejętności, które przydadzą się naszym dzieciom w przyszłości. W dzisiejszym cyfrowym świecie jest tak samo ważna, jak nauka czytania i matematyki - informuje Łukasz Mozolewski menager projektu warsztatyzprogramowania.pl Zapisując dzieci na kursy programowania i robotyki dajemy dzieciom bezpieczną przyszłość, gdyż umiejętność programowania i logicznego myślenia będzie mogło wykorzystać w swojej przyszłej karierze naukowej i zawodowej - dodaje Łukasz Mozolewski.

  W dzisiejszym odcinku Drugiej Kawy przedstawimy możliwość wakacji, które rozwiną dzieci intelektualnie oraz umysłowo. O tym dlaczego ważna jest nauka programowania, jak wyglądają zajęcia dla dzieci z programowania oraz jak można zapisać dziecko na kolonię opowie menager projektu warsztatyzprogramownia.pl  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.