• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1522
  • Dodano: 2022-06-13 / 09:03
  • Komentarzy: 0

  Michał Kalinowski - Lewica nie ma nic związanego z aferami

  (Fot. Dżacheć)

  W Opolu w najlepsze trwa festiwal afer, konferencji prasowych czy kontroli poselskich. Politycy prawie każdej partii wykorzystują moment, aby zaistnieć na scenie politycznej. Jednak przedstawiciele lewicy w Opolu oficjalnie nie zajęli stanowiska w sprawie m.in. afery WiK-u czy TBS-u. Na razie mało wiemy, ale pewne jest to że finał tych wszystkich spraw będzie mieć w sądzie - mówi Michał Kalinowski.

  Lewica 4 czerwca zorganizowała konwencję Europa Równych Szans, podczas której m.in. Robert Biedroń czy Aleksander Kwaśniewski przekonywali o tym jak ważny jest udział Polski w strukturach Unii Europejskiej czy NATO. Wybory są za ponad rok i trzeba naszych wyborców przekonywać do pomysłów lewicy - dodaje Michał Kalinowski. Europa równych szans to miejsce dla wszystkich, ale to nie jest przestrzeń dla wykluczania innych podsumowuje Michał Kalinowski.

  O opolskich aferach, o wyborach samorządowych i parlamentarnych o dostępie do broni porozmawiamy z Michałem Kalinowskim współprzewodniczącym Nowej Lewicy w województwie opolskim.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.