• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 3115
  • Dodano: 2022-05-20 / 08:53
  • Komentarzy: 0

  Paweł Tanajno - Będziemy płakać w 2023 roku jeszcze bardziej

  (Fot. Dżacheć)

  Rozdawnictwo, nadprodukowanie pieniędzy i działania socjalne polskiego rządu to elementy diagnozy, która pcha naszą gospodarkę w przepaść. Z dużymi ratami za kredyt, z ogromną podwyżką cen musi mierzyć się każdy, nie tylko ten kto zagłosował na PiS czy Platformę - informuje Paweł Tanajno. Problemy związane z państwem opiekuńczym pojawiają się cyklicznie - dodaje lider Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców.

  Przedsiębiorcom w Polsce w tym roku doskwierają problemy z wysokie kosztami pracy oraz obciążenia podatkowymi, na które wpłynęła m.in. pandemia COVID-19. Część firm po lockdownie deklarowała problemy z płynnością finansową czy wzrost zadłużenia firmy. Przedsiębiorcom zakazano nielegalnie prowadzenia działalności podczas pandemii - dodaje Paweł Tanajno. To nie była pomoc, ale przesunięcie problemu w czasie, stąd wzięła się inflacja - informuje Paweł Tanajno.

  O inflacji, o kredytach oraz o problemach przedsiębiorców rozmawialiśmy dziś z liderem Polski Liberalnej Strajk Przedsiębiorców - Pawłem Tanajno.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.