• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 883
  • Dodano: 2020-11-09 / 09:40
  • Komentarzy: 0

  Wysoka porażka Dremanu Futsal w zaległym spotkaniu

  Wysoka porażka Dremanu Futsal w zaległym spotkaniu

  (Fot. Dżacheć)

  W ramach 9 kolejki mierzyli się oni z Orłem Jelcz - Laskowice

  Wolny weekend od kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy był idealną okazją do rozegrania zaległych spotkań. Wykorzystali to zawodnicy Dremanu Futsal, którzy zmierzyli się na własnym parkiecie z Orłem Jelcz-Laskowice. Pierwotnie mecz 9 kolejki miał się odbyć 25 października, lecz został on odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.

  Faworytem byli goście i to oni otworzyli wynik spotkania. Ba, jak już zaczęli strzelać w 8 minucie - za sprawą Jakuba Kąkola - tak już 420 sekund później zwycięzca tego spotkania był wyłoniony, gdyż na tablicy świetlnej widniał rezultat aż 0:5. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli jedną bramkę, dzięki Mateuszowi Suchodolskiemu.

  Ten sam zawodnik strzelił ostatnią w tym spotkaniu bramkę dla gospodarzy. Mecz wyraźnie opadł z tempa, a goście mimo rozluźnienia zdołali uzyskać jeszcze dwa trafienia i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:7.

  Dreman Futsal obecnie znajduję się na bezpiecznym, 14 miejscu, oczko wyżej od swojego rywala zza miedzy - Gredaru Brzeg. Następne mecze zostaną rozegrane 11 listopada.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".